Sebastian Rybicki

Archive for listopad, 2010

Sesja Fotograficzna Sylwii

Sylwia – 2010

© Copyright by Sebastian Rybicki


Sesja fotograficzna Anity

Anita – 2010

© Copyright by Sebastian Rybicki


Kwiaty

Kwiaty – wykorzystywane są przede wszystkim w celach ozdobnych, stanowiąc źródło wrażeń estetycznych.Praktycznie o każdej porze roku mamy dostęp do innej gamy rozwijających się w tym czasie kwiatów.Kwiaty biorą udział w rozmnażaniu płciowym rośliny. Zazwyczaj jeden kwiat ma męskie i żeńskie części.

© Copyright by Sebastian Rybicki


Kopenhaga 2010

Kopenhaga – stolica i największe miasto Królestwa Danii. Czwarte co do wielkości miasto Skandynawii. Miasto położone jest nad cieśniną Sund na wschodnim krańcu Zelandii oraz północnym wybrzeżu wyspy Amager.Kopenhaga oferuje specyficzną atmosfera starego i statecznego miasta połączoną z zadziwiająco nowoczesną architekturą.

© Copyright by Sebastian Rybicki


Birmingham 2009

Birmingham drugie, co do wielkości miasto w Anglii. Ważny ośrodek przemysłowy, oraz  kulturalny i akademicki (trzy uniwersytety).Tutejszy system kanałów jest bardziej rozbudowany niż wenecki!

Niegdyś przemysłowy rejon Brindleyplace jest dziś miejscem modnych barów, restauracji i galerii urządzonych w starych fabrykach i magazynach, ale też dzielnicą biurowców i biznesu. To nad kanałem wyrósł Mailbox – najdroższe centrum handlowe w Birmingham i International Convention Centre – nowoczesne centrum kongresowe z 1991 r. z salą koncertową o wyjątkowej akustyce.

 

© Copyright by Sebastian Rybicki


Witam

Witam na foto blogu Sebastiana Rybickiego

Sebastian Rybicki | Utwórz swoją wizytówkę